Msza Święta z okazji Dnia Strażaka

W dniu 4 maja 2018 r. o godz. 17:00 w kościele pw. Chrystusa Miłosiernego w Urszulinie odbędzie się uroczysta Msza Święta z okazji Dnia Strażaka. Zbiórka strażaków i MDP na placu przed świetlicą OSP o godz. 16:30, następnie przemarsz do kościoła.

Po Mszy Świętej odbędzie się spotkanie integracyjne. Zainteresowanych strażaków prosimy o potwierdzenie uczestnictwa u Prezesa Jednostki Wiesława Samojły lub dh Stanisława Artymiuka w nieprzekraczającym terminie do  dnia 27 kwietnia br.

Jednocześnie informujemy, że w dniu 06. 05. 2018 r. o godz. 10:30  w kościele Najświętszego Serca Jezusowego we Włodawie zostanie odprawiana Msza Święta z okazji  Powiatowych Obchodów Dnia Strażaka.