Uroczyste pasowanie na przedszkolaka

W dniu 07 listopada br. w Przedszkolu w Urszulinie odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka. Z tej okazji maluchy z grupy „Żółwiki” i „Żabki” przygotowały program artystyczny pod kierownictwem swoich nauczycielek. Był to wyjątkowy dzień dla dzieci, które po raz pierwszy wystąpiły w roli przedszkolaka. Dzieci prezentowały swoją część artystyczną przed licznie zgromadzoną publicznością, wśród której byli obecni rodzice, rodzeństwo i  zaproszeni goście. Całość dopełnił Dyrektor Zespołu Szkół w Urszulinie, który zaczarowanym ołówkiem pasował każdego malucha gratulując mu i wręczając pamiątkowy dyplom. Dzieci spisały się na medal o czym świadczyły gorące brawa. Na koniec uroczystości wszystkich czekała słodka niespodzianka. Przedstawiciel naszej Jednostki OSP w ramach długoletniej współpracy z Przedszkolem uczestniczył w tym uroczystym wydarzeniu  i przekazał dzieciom prezent od wszystkich strażaków.