Międzygminne zawody sportowo – pożarnicze w Woli Uhruskiej

W niedzielę 26 czerwca br.  w Woli Uhruskiej odbyły się międzygminne zawody sportowo – pożarnicze. W zawodach uczestniczyły jednostki pożarnicze z gmin Urszulin, Hańsk i Wola Uhruska.

Drużyny uczestniczące w zawodach zmierzyły się ze sobą w dwóch konkurencjach w sztafecie pożarniczej 7 x 50m z przeszkodami oraz w ćwiczeniu bojowym.

Sportową rywalizację strażaków obserwowała licznie zgromadzona publiczność.

Wykonanie zadań oceniała komisja sędziowska złożona funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej we Włodawie.

Wszystkie drużyny uczestniczące w zawodach zostały nagrodzone dyplomami, zaś trzy najlepsze w poszczególnych kategoriach otrzymały  puchary i nagrody rzeczowe. Nagrody zwycięzcom ufundowali Wójt Gminy Urszulin, Wójt Gminy Hańsk oraz Wójt Gminy Wola Uhruska.

Klasyfikacja końcowa rywalizacji  męskich drużyn pożarniczych w gminie Urszulin przedstawia się następująco:

1 miejsce – OSP Wytyczno

2 miejsce – OSP Wereszczyn

3 miejsce – OSP Wola Wereszczyńska

4 miejsce – OSP Urszulin

W klasyfikacji międzygminnej wśród Kobiecych Drużyn Pożarniczych KDP Hańsk pierwsze miejsce zaś KDP Urszulin drugie miejsce.

W klasyfikacji końcowej rywalizacji w kategorii Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych dziewcząt MDP  Urszulin zajęła drugie miejsce.

W klasyfikacji końcowej rywalizacji w kategorii Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych chłopców  MDP Urszulin  I – drugie miejsce, MDP Urszulin II -czwarte miejsce.