2018

Dnia 13 stycznia 2018 roku w świetlicy OSP Urszulin  odbyło się walne zebranie sprawozdawcze członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Urszulinie. Zebranie rozpoczęło się wręczeniem odznaczeń  Medal „Za Zasługi dla Pożarnictwa” po raz drugi druhom Kazimierzowi Myszyńskiemu i Arkadiuszowi Misztalskiemu.

Podczas zebrania przedstawiono zrealizowane zadania w 2017 roku oraz  uchwalono plany działalności na 2018 rok. W zebraniu wziął  udział m.in. Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego OSP RP we Włodawie Franciszek Gruszkowski,  Naczelnik Wydziału ds. Operacyjnych bryg. Wojciech Szlechta, Wójt Gminy Urszulin Tomasz Antoniuk oraz Wicestarosta Włodawski Adam Panasiuk.

Zebraniu przewodniczył  dh Mariusz Kucharski. Sprawozdanie z działalności złożył dh Wiesław Samojło, sprawozdanie finansowe skarbnik dh Kazimierz Myszyński, sprawozdanie komisji rewizyjnej dh Dariusz Kozłowski. Na wniosek komisji rewizyjnej Zarząd otrzymał absolutorium.

tekst i foto. Iwona Jung