Pasowanie na przedszkolaka

 

W dniu 28 października br. w przedszkolu w Urszulinie odbyło się pasowanie na przedszkolaka. Z tej okazji maluchy z grup „Żółwiki” i „Żabki” przygotowały program artystyczny pod kierownictwem swoich nauczycielek. Był to wyjątkowy dzień dla dzieci, które po raz pierwszy wystąpiły w roli przedszkolaka. Dzieci prezentowały swoją część artystyczną przed licznie zgromadzoną publicznością, wśród której nie zabrakło rodziców, rodzeństwa i gości zaproszonych. Całość dopełnił Dyrektor Zespołu Szkół w Urszulinie, który zaczarowanym ołówkiem pasował każdego malucha gratulując mu i wręczając dyplom.

Dzieci spisały się na medal o czym świadczyły gorące brawa. Na koniec uroczystości wszystkich czekała słodka niespodzianka.

Nasza Jednostka OSP w ramach długoletniej współpracy z Zespołem Szkół i przedszkolem otrzymała zaproszenie na tą uroczystość. Druhowie Ryszard Kiryk i Stanisław Artymiuk  uczestniczyli w tym uroczystym wydarzeniu  przekazując  Przedszkolakom prezent od wszystkich strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Urszulinie.

 

Tekst i zdjęcia: Stanisław Artymiuk