Zawody sportowo-pożarnicze

Gminne i międzygminne zawody sportowo- pożarnicze jednostek OSP z terenu powiatu włodawskiego dla gminy Urszulin odbędą się w dniu 21 maja 2017 r. o godzinie 13:00 w Dubecznie (na stadionie).

Powiatowe Zawody MDP wg CTIF planowane są w dniu 10.06.2017 r. w Stawkach, a Powiatowe Zawody OSP drużyn dorosłych (grupy A i C) w dniu 18.06.2017 w Dubecznie.

Zgodnie z zasadami organizacji zawodów każda startująca drużyna przed zawodami ma obowiązek dostarczenia zgłoszenia drużyny do sędziego głównego.

Zbiórka drużyn w miejscach organizacji zawodów i dostarczenie kart zgłoszeń na pół godziny przed rozpoczęciem każdych zawodów. Karty zgłoszeń dla młodzieżowych drużyn pożarniczych (regulamin CTIF) należy przesłać faksem lub pocztą elektroniczną do KP PSP we Włodawie najpóźniej 5 dni przed zawodami.