Msza Święta w intencji zmarłych strażaków z terenu Gminy Urszulin

W dniu 05.11.2017 roku o godz. 11:30 w Kościele parafialnym p.w. Św. Andrzeja Boboli w Wytycznie odprawiona została Msza Święta w intencji zmarłych strażaków z terenu Gminy Urszulin. W tegorocznych uroczystościach uczestniczyło 3 strażackich pocztów sztandarowych oraz MDP Urszulin z  proporcem a także zaproszeni goście. W imię pamięci, tych którzy odeszli na wieczną służbę, listę zmarłych strażaków z terenu gminy Urszulin odczytał Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Urszulinie Mariusz Kucharski. Mszy Świętej przewodniczył miejscowy proboszcz ks. Aleksander Żywczok. Uroczystość uświetniła  oprawa muzyczna chóru parafialnego.

tekst i fot. Iwona Jung