Strażak się żeni!!!

Nie od dzisiaj wiadomo, że strażak to najlepsza partia na męża. Walczy nie tylko z ogniem oraz żywiołami ale i … nie boi się prania, sprzątania i gotowania.

W dniu 15.06.2019 r. stan cywilny zmienił kolejny strażak Ochotniczej Straży Pożarnej w Urszulinie. Na ślubnym kobiercu w Kościele pw. Chrystusa Miłosiernego w Urszulinie stanął nasz kolega Patryk Romaniuk i  powiedział sakramentalne „tak” wybrance swojego serca – Żanecie. Strażacy z Urszulina towarzyszyli Młodej Parze w tym pięknym dniu ich życia. Po obrzędach Sakramentu Małżeństwa Nowożeńcy pod eskortą naszego wozu strażackiego  udali się na  uroczyste przyjęcie.

Młodej Parze składamy jeszcze raz  najszczersze życzenia na nowej drodze życia. Abyście przeszli przez życie razem, z miłością, uśmiechem, szacunkiem i zrozumieniem.