Zaproszenie na pokaz strażacki

W tym trudnym momencie bardzo wielu stara się, jak tylko potrafi, pomagać Ukraińcom, uciekającym od wojny. W Urszulinie i okolicznych miejscowościach schronienie znalazło już kilkanaście rodzin. Są to przede wszystkim kobiety i dzieci, także z Szacka, z którym ochotnicy z Urszulina współpracują od wielu lat. Niejednokrotnie gościliśmy strażaków z Szacka u nas, a i my często z rodzinami jeździliśmy do nich. Zawsze byliśmy życzliwie przyjmowani, nasi przyjaciele z Szacka dzielili się tym, czym mają.

Chcemy im podziękować za dotychczasową kontakty i mamy nadzieję, że wojna nie zniszczy tego, co przez wiele lat udało się nam we wspólnych relacjach zbudować. W ramach podziękowań zapraszamy serdecznie wszystkich Ukraińców, tych dużych i małych, ale także ich polskich opiekunów, którzy dali im schronienie i zaopiekowali się w tym trudnym czasie, na pokaz strażacki.

Pokaz odbędzie się w sobotę o godz. 14.00 przed remizą OSP Urszulin. Serdecznie zapraszamy.