Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze 2024

W niedzielę 16 czerwca br. na stadionie w Dubecznie (gm. Hańsk) odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze. W zawodach uczestniczyło 20 drużyn męskich OSP oraz 4 drużyny kobiece. Naszą Gminę reprezentowały jednostki OSP Urszulin, Andrzejów, Nowe Załucze i Wereszczyn.

Zawody rozegrano w dwóch konkurencjach tj. pożarniczy tor przeszkód 7 x 50m oraz ćwiczenie bojowe. Zmagania strażaków sędziowali funkcjonariusze Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej we Włodawie. Zawody zorganizowali Oddział Powiatowy Związku OSP RP we Włodawie, Komenda Powiatowa PSP we Włodawie,  Starostwo Powiatowe we Włodawie oraz Wójtowie Gmin Powiatu Włodawskiego.

W klasyfikacji końcowej  jednostka OSP Urszulin ( drużyna męska) zajęła 2 miejsce.

Klasyfikacja końcowa zawodów przedstawia się następująco:

Grupa Mężczyźni:

2. OSP Orchówek
  3. OSP Sobibór
  4. OSP Włodawa

Wszystkim uczestnikom gratulujemy sportowej rywalizacji, a zwycięzcom osiągniętego wyniku.

fot. Andrzej Jung