Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze MDP 2018

W dniu 10 czerwca 2018 roku na stadionie sportowym w Hannie zostały rozegrane Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych wg regulaminu CTiF. Do zawodów stanęło 9 MDP z 5 gmin powiatu włodawskiego, w tym 4 drużyny dziewczęce i 5 chłopięcych. Młodzi strażacy rywalizowali w dwóch konkurencjach tj. bieg sztafetowy 400 m z przeszkodami oraz rozwinięcie bojowe. Dziewczęta z MDP Urszulin zajęły II miejsce i będą reprezentowały powiat włodawski na  wojewódzkich zawodach MDP w Parczewie, chłopcy zajęli  IV miejsce. Zmagania młodych strażaków sędziowali funkcjonariusze Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej we Włodawie. Zawody zorganizowali: Oddział Powiatowy Związku OSP RP we Włodawie, Komenda Powiatowa PSP we Włodawie, Starostwo Powiatowe we Włodawie, Wójtowie Gmin Powiatu Włodawskiego.

fot. Stanisław Artymiuk