Zawody międzygminne

W niedzielę 31 maja br. na stadionie w Urszulinie odbyły się międzygminne zawody sportowo – pożarnicze. W zawodach uczestniczyły jednostki pożarnicze z gmin Urszulin, Hańsk i Wola Uhruska.

Drużyny uczestniczące w zawodach zmierzyły się ze sobą w dwóch konkurencjach w sztafecie pożarniczej 7 x 50m z przeszkodami oraz w ćwiczeniu bojowym.

Sportową rywalizację strażaków obserwowała licznie zgromadzona publiczność.

Wykonanie zadań oceniała komisja sędziowska złożona funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej we Włodawie.

Klasyfikacja końcowa rywalizacji  męskich drużyn pożarniczych w gminie Urszulin przedstawia się następująco:

1 miejsce – OSP Urszulin

2 miejsce – OSP Wola Wereszczyńska

3 miejsce – OSP Wereszczyn

4 miejsce – OSP Nowe Załucze

5 miejsce – OSP Wytyczno

6 miejsce – OSP Adrzejów

Klasyfikacja końcowa rywalizacji w kategorii Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych dziewcząt przedstawia się następująco:

1 miejsce – MDP  Hańsk

2 miejsce – MDP Urszulin

3  miejsce – MDP Wola Uhruska

Klasyfikacja końcowa rywalizacji w kategorii Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych chłopców  przedstawia się następująco:

1 miejsce – MDP  Urszulin 1

2 miejsce – MDP Hańsk

3 miejsce – MDP  Urszulin 2

4  miejsce – MDP Wola Uhruska

W klasyfikacji międzygminnej wśród seniorów rywalizacja przedstawia się następująco:

1 miejsce – OSP Hańsk

2 miejsce – OSP Urszulin,

3 miejsce – OSP Wola Wereszczyńska

W klasyfikacji międzygminnej wśród Kobiecych Drużyn Pożarniczych rywalizacja przedstawia się następująco:

1 miejsce – KDP Hańsk

2 miejsce – KDP Urszulin

W klasyfikacji międzygminnej wśród Młodzieży zwyciężyła MDP z Hańska (dziewczęta) i MDP z Urszulina (chłopcy).

Wszystkie drużyny uczestniczące w zawodach zostały nagrodzone dyplomami, zaś trzy najlepsze   w poszczególnych kategoriach otrzymały  puchary i nagrody rzeczowe. Nagrody zwycięzcom ufundowali Wójt Gminy Urszulin, Wójt Gminy Hańsk oraz Wójt Gminy Wola Uhruska.